İşte ZTV Eğitim Platformunun Size SağladıklarıEğitimde fırsat eşitliği sağlamak için yola çıkan ZTV, milyonlara eğitim alanında başarma duygusunu aşılamayı amaçlamıştır.

Türkiye’nin her yerinde KPSS ( Kamu Personeli Seçme Sınavı). YGS (Yüksek Lisans Giriş Sınavı). LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavı), PMYO (Polis Meslek Yüksek Okulu), Açık İlköğretim ve Açık Lise Sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatında yer alan tüm dersler ve soru çözümleri ile birlikte www.ztv.com.tr’ de yer almaktadır.

Bunların yanı sıra ZTV; rehberlik, eğitim yaşam koçluğu, yabancı dil, teknoloji, kültür sanat ve eğlence programlarıyla öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarına da destek olmayı hedefler.

ZTV size en doğru cevabı verir

Öğrenci misin? Dersler, ödevler, projeler hepsinin altında ezilirken bir de sınavlara mı hazırlanmaya çalışıyorsun? O zaman doğru yerdesin. Türkiye'nin dört bir yanında KPSS, YGS-LYS, DGS, PMYO ve Açık İlköğretim, Açık Lise sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatında yer alan tüm dersleri, soru çözümleri ile birlikte ZTV eğitim sitemiz olan www.ztv.com.tr'den izleyerek eksikliklerini gideriyor. Sınavları ve dersleri 7/24 izleyip, deneme sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Eğitimin adresi www.ztv.com.tr   her zaman yanınızda...

Milli Eğitim Bakanlığı