Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

2010 yılında Demet Sabancı Çetindoğan'a ait Mediasa Şirketler Grubu bünyesindeki turizm grubunun bir üyesi olarak kurulan Dem Turizm, 2012 yılında TATİLSA ismini alarak, hizmetlerine devam etmektedir.


Çok kısa zamanda turizm sektöründe sağladığı başarıları, kısa sürede ulaştığı geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bu gün ülke turizmine ve ekonomisine sağladığı katkının gururunu taşımaktadır.
TATILSA, TÜRSAB tarafından düzenlenen uluslararası A sınıfı seyahat acentası lisansına ve uluslararası IATA biletleme sertifikasına sahip bir seyahat acentası ve etkinlik ajansıdır.


Misyonumuz
Tatilsa, müşterilerine verdiği hizmetlerinde servis ve kalitesini; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını takip ederek, hızlı adaptasyonlarla beklentilere uygun istikrarlı çözümler üreterek sunmaktadır.
Ayrıca kurumlara yönelik çalışmalarında; ihtiyaç duyulan hizmeti, kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılanması amacıyla sürekli yatırımlarını sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerini geliştirmektedir.


Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiği turizm alanında teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler hazırlamak ve sunmak, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayarak, Türk ve Dünya turizmine faydalı olmak.


Hizmetlerimiz
Yurtiçi Otel ve Tatil Rezervasyonları
Yurtdışı Otel ve Tur Paketleri
Tüm Havayolu Bilet Rezervasyonları
Kültür Turları
Mavi Yolculuk
Kişiye Özel Turlar
Gemi Seyahatleri (Cruise)
Rent a Car Rezervasyonları
Transfer Hizmetleri
Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri
Helikopter, Jet ve Yat kiralama Hizmetleri
Vize ve Sigorta
Kurumsal Hizmetler
Organizasyon Hizmetleri


www.tatilsa.com.tr